Finał V Konkursu Diversity "Stereotypy" (06.2005)

Finał V Konkursu Diversity "Stereotypy" (06.2005)

Co to jest Diversity?

Centrum Oprogramowania Motoroli w Krakowie od 2000 roku prowadzi projekt pod nazwą "Diversity" czyli "Różnorodność"."Diversity" rozumiane jest w tym wypadku jako różnorodność wewnątrz zespołów ludzkich pracujących razem, czyli kobiet i mężczyzn, co wspomaga kreatywność, elastyczność, dostosowanie się do wymagań klienta, doświadczenie i efektywność. Bazując na doświadczeniu, Motorola uważa, że praca zespołów mieszanych cechuje się większą efektywnością, do czego niewątpliwie przyczynia się panująca tam lepsza atmosfera pracy niż w zespołach typowo męskich czy kobiecych.

Celem konkursu "Diversity 2005" było stworzenie strony internetowej rozwijającej temat "STEREOTYP".

Finaliści V edycji konkursu "Diversity"

Lista 20 finałowych zespołów wyłonionych z 308 zarejestrowanych projektów zaproszonych do Krakowa na Ceremonię Wręczenia Nagród:

Zespół Szkół – Sokółka, I LO im. Króla Kazimierza Wielkiego – Bochnia, XI LO – Kraków, LO WSIiZ – Rzeszów, VI LO im. Adama Mickiewicza – Kraków, II LO – Włodawa, LO Nr 1 – Pruszcz Gdański, II LO im. płk. Leopolda Lisa-Kuli – Rzeszów, LO nr II im. Joachima Chreptowicza – Ostrowiec Świętokrzyski, I LO im. Bolesława Krzywoustego – Słupsk, VIII LO im. Stanisława Wyspiańskiego – Kraków, III LO im. Jana Kochanowskiego – Kraków, Zespół Szkół Ogólnokształcących im. T. Kościuszki – Turek, I LO – Kościerzyna, I LO – Kraków, I LO im. B. Nowodworskiego – Kraków, VI LO – Bydgoszcz, I LO – Łomża,

I LO Collegium Gostomianum – Sandomierz w składzie: Anna Gawlak, Paulina Kowalczyk, Magdalena Gawron, Kacper Szkudlarek, Łukasz Cepowski.

Ekipa CG na konkursie Diversity 2005

Opiekun: Aleksander Paszkowski

Kraków, 20-21 czerwca 2005 r.