Akcja Fantom (03-04.2006)

Akcja Fantom (03-04.2006)

9 marca 2006 roku w naszej szkole ruszyła akcja "FANTOM". Jej celem jest zbiórka pieniędzy na zakup manekina resuscytacyjnego. Jest on niezbędny do przeprowadzania praktycznej części programu nauczania przysposobienia obronnego z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Umiejętność jej udzielania w nagłych wypadkach jest niejednokrotnie ostatnią szansą na przeżycie dla poszkodowanego.

W naszą akcję ofiarnie włączyła się młodzież z klas: 1A, 1B, 1C, 1E, 1F oraz 2B i 2E.

Pozostałym proponujemy tylko wziąć przykład z koleżanek i kolegów :)

Dbałość o bezpieczeństwo jest naszym wspólnym szczytnym celem, dlatego prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w jego realizacji.

Szczególne podziękowania za wsparcie finansowe w wysokości 2500 zł. przekazujemy na ręce Burmistrza Sandomierza Pana Jerzego Borowskiego oraz Pana Jerzego Sobieraja dyrektora Sandomierskiej Fundacji Zdrowia.

Organizator: Magdalena Idzik kl II e
Opiekun: mgr Zbigniew Majewski

Sandomierz, 21 kwietnia 2006 r.