Wizyta Premiera w CG (10.2007)

Wizyta Premiera w CG (10.2007)

W dniu 5 października 2007 roku niespodziewaną wizytę w I Liceum Ogólnokształcącym Collegium Gostomianum w Sandomierzu złożył wicepremier Rządu RP Przemysław Gosiewski. Pan Premier spotkał się z młodzieżą naszej szkoły, zwiedził budynek i wpisał się do księgi pamiątkowej.

Wpis Pana Premiera:

Zawsze życzliwie wspominam spotkania ze społecznością Collegium Gostomianum, gdyż wynoszę z nich wielki entuzjazm, który wynika z sympatycznej atmosfery panującej w tej szkole. Życzę, aby ta najstarsza szkoła na Ziemi Świętokrzyskiej jak najlepiej przygotowywała młodych ludzi do startu w dorosłe życie, gdyż ich energia, talent, wiedza jest potrzebna, aby Polska mogła rozwijać się dalej, a mieszkańcom naszego regionu poprawiały się warunki życia i pracy.