Powódź (05.2010)

Powódź (05.2010)

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy ofiarnie zaangażowali się w pomoc dla osób poszkodowanych w powodzi.

Ta pomoc jest ciągle potrzebna.

W związku z tym, w naszej szkole przy pokoju nauczycielskim rozpoczęła się zbiórka odzieży, żywności, lekarstw, środków chemicznych (w tym np. rękawic gumowych), które będą przekazywane osobom potrzebującym.

Akcja rozpoczęta dziś będzie kontynuowana w przyszłym tygodniu – dziękuję klasie 2D za koordynację akcji zbiórki. Także od przyszłego poniedziałku (24 maja 2010 r.) będzie w klasach prowadzona zbiórka pieniężna na rzecz uczniów naszej szkoły poszkodowanych w wyniku powodzi.

Inicjatywa wyszła od samych uczniów.

Bardzo wam wszystkim dziękuję za okazane serce i zrozumienie w tej trudnej sytuacji. Organizacją zbiórki pokieruje samorząd szkolny angażując samorządy poszczególnych klas. Wykorzystajmy ten weekend także na poszukiwanie osób, które chciałyby takiej pomocy udzielić i przekazać środki na rzecz potrzebujących.

Prosimy o kontakt wszystkie osoby, które chciałyby wesprzeć osoby potrzebujące pomocy.

Dyrektor I LO