Konkurs karaoke w Collegium Gostomianum (11.2010)

Konkurs karaoke w Collegium Gostomianum (11.2010)

23 listopada 2010 roku w naszej szkole, pod przewodnictwem Pana Wojciecha Kawy, odbył się konkurs karaoke. Wzięły w nim udział reprezentacje klas pierwszych i drugich. Niestety zabrakło klas trzecich, ponieważ w tym samym czasie maturzyści zmagali się z próbnym arkuszem egzaminu dojrzałości z języka polskiego. Głównym celem konkursu było wyłonienie nowych, potencjalnych członków chóru szkolnego. Karaoke cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Szkoda, że z powodu szybko upływającego czasu, nie wszyscy uczestnicy mieli okazję zaprezentować swoje możliwości wokalne.
Z niecierpliwością czekamy na następny konkurs karaoke, który najprawdopodobniej odbędzie się tuż przed świętami. Wtedy nasi koledzy i koleżanki zaprezentują kolędowy repertuar.

Natalka Maciąg, Beata Wieczorek; kl. 2a

Zobacz zdjęcia »»»