Koncert charytatywny (01.2011)

Koncert charytatywny (01.2011)

W dniu 5 stycznia 2011 roku w I Liceum Ogólnokształcącym Collegium Gostomianum w Sandomierzu odbył sie koncert muzyczno-wokalny, z którego dochód został przeznaczony na wsparcie finansowe 9. letniego Jakuba, który choruje na wiele przewlekłych chorób i wymaga stałej specjalistycznej pomocy medycznej i opieki ze strony swoich bliskich.
Rodzina Jakuba została poszkodowana w tegorocznej powodzi co wzmogło jeszcze bardziej trudności materialne rodziny. Dochód z koncertu to dobrowolne składki młodzieży I LO Collegium Gostomianum oraz wpłata od Starosty Sandomierskiego i pracowników Starostwa Powiatowego w Sandomierzu. W sumie udało się zebrać kwotę ponad 1500 zł.
Dla Jakuba w czasie koncertu wystąpili: chór Collegium Gostomianum z dyrygentem W. Kawą, Patrycja Szubstarska, Michał Materowski, Agnieszka Sekulska, Monika Żuraw, Monika Juda, Mateusz Skowron, Kasia Kobuszewska, Ola Kaczyńska, Ola Smardz, Dawid Golec, zespół Elektryczne Kaloryfery z LO w Opatowie, a zatańczył młodzieżowy zespół Salsa Dance pod kierunkiem Pani Beaty Ryńskiej. Wystąpił także szkolny kabaret.

Organizatorem koncertu charytatywnego w CG juz po raz czwarty była Pani Bożena Myl-Ciszkiewicz

Zobacz zdjęcia »»»