Konkurs Pięknego Czytania (06.2011)

Konkurs Pięknego Czytania (06.2011)

10 czerwca 2011 roku w siedzibie Goethe-Institut w Krakowie przy Rynku Głównym odbył się drugi etap Konkursu Pięknego Czytania w Krakowie (w języku niemieckim) w którym uczestniczyło 60 uczniów ze szkół południowej Polski. Wśród nich byli również Ludwika Modras i Paweł Gospodarczyk z naszej szkoły, którym gratulujemy udanego występu i liczymy, że w przyszłym roku będą oni mogli powalczyć o najwyższe miejsca na podium. Jury przyznało w tym roku następujące nagrody i wyróżnienia:

• I miejsce - Agata Rabczyńska z Zespołu Szkół Chemiczno-Medycznych i Ogólnokształcących im. Marii Skłodowskiej-Curie w Tarnowskich Górach
  • II miejsce - Paulina Zgrzebniok z Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 3 w Dąbrowie Górniczej
  • III miejsce - Linda Zagaska z Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 11 w Gliwicach

wyróżnienia:

• Daniela Ceglarska z Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 11 w Gliwicach oraz Oliwia Adamczyk z Zespołu Szkół Nr 10 w Zabrzu.

W duchu pokojowego współzawodnictwa przesyłamy serdeczne pozdrowienia naszym konkursowym rywalom gratulując im ich osiągnięć, a uczniów naszego liceum zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym.

Zbigniew Drobek

Konkurs pięknego czytania - PawełKonkurs pięknego czytania - Ludwika