Comenius: Dworce kolejowe Europy – Kłajpeda (10.2011)

Comenius: Dworce kolejowe Europy – Kłajpeda (10.2011)

W dniach 18-24 października 2011 r. przebywała w Aitvaro Gimnazija w Kłajpedzie, na Litwie grupa 7 uczniów i 3 opiekunów z naszego liceum. Przedmiotem wizyty była realizacja kolejnej części projektu Comenius "Dworce kolejowe Europy", realizowanego w latach 2010-2012.

Współuczestnikami projektu są uczniowie ze szkół licealnych z Francji, Włoch, Niemiec i Litwy. Natomiast niedługo, bo już w styczniu 2012 roku jako gospodarz kolejnego spotkania będziemy chcieli godnie przyjąć gości z zaprzyjaźnionych szkół w naszym pięknym królewskim mieście. Zainteresowanych udziałem w projekcie prosimy o kontakt ze szkolnym koordynatorem projektu Comenius, Zbigniewem Drobkiem, nauczycielem języka niemieckiego.

Swoimi wspomnieniami z kolejnego spotkania w ramach naszego projektu dzieli się z Wami uczennica klasy 2D.

Zobacz zdjęcia »»»