Comenius: Dworce kolejowe Europy – Sandomierz (01.2012)

Comenius: Dworce kolejowe Europy – Sandomierz (01.2012)

W dniach 9-14 stycznia 2012 roku miało miejsce kolejne spotkanie uczniów i nauczycieli z zaprzyjaźnionych pięciu szkół europejskich w celu realizacji kolejnych zadań w ramach wspólnego projektu Comenius „Dworce kolejowe Europy”. I wprawdzie wizyta ta dobiegła właśnie do końca, a goście z Włoch, Niemiec, Litwy i Francji szczęśliwie powrócili do swoich domów, to tak naprawdę wielu z nas wciąż żyje jeszcze tym spotkaniem. Pozytywne przeżycia, niezapomniane chwile, ciekawe, śmieszne, czasami arcypoważne rozmowy i dyskusje – ten intensywnie spędzony tydzień pozostanie z pewnością w naszej pamięci.

Wyniki prac nad projektem, które tym razem dotyczyły budowy szybkich linii kolejowych w Polsce, będziemy mogli już wkrótce oglądać na naszej platformie projektu etwinning – będziemy je oczywiście chcieli zaprezentować również na naszej szkolnej stronie internetowej.

Wkrótce do obejrzenia będzie również fotorelacja z „wielojęzycznego” wieczoru kolęd i poezji bożonarodzeniowej, przygotowanej przez uczniów naszej szkoły pod bacznym okiem państwa profesorów: Danuty Paszkowskiej, Agnieszki Kunys-Łukawskiej, Iwony Bryły, Jarosława Kijaka, Pawła Czerwińskiego, Calogero Scilangi i dyrektora chóru szkolnego Wojciecha Kawy.

I jak wcześniej mogliście przeczytać relacje waszych kolegów i koleżanek, którzy brali udział w projekcie podczas pobytu w innych szkołach, tak dzisiaj zamieszczamy kilka impresji naszych gości, tym razem w języku niemieckim i angielskim.

Zobacz zdjęcia »»»