Zajęcia edukacji ekologicznej

Zajęcia edukacji ekologicznej

Dyrekcja oraz nauczyciele biologii, chemii i geografii I Liceum Ogólnokształcącego Collegium Gostomianum w Sandomierzu zapraszają na zajęcia edukacji ekologicznej w ramach powstałego w naszej szkole Ośrodka Edukacji Ekologicznej we współpracy z Fundacją Partnerstwo dla Środowiska w Krakowie.

Gwarantujemy bogaty program rozwoju postaw ekologicznych, wspaniałą zabawę i możliwość zdobywania nagród w organizowanych konkursach. Nauczyciele, którzy będą towarzyszyć dzieciom i młodzieży otrzymają zaświadczenia o udziale w tych zajęciach.

Spotkania odbywają się w każdy czwartek od 11:50-13:30 (termin może ulec przesunięciu w zależności od możliwości czasowych zainteresowanych) w sali 75 (II piętro) lub w zielonej klasie.

Prosimy o kontakt w celu omówienia daty spotkania pod numerem tel. 605 540 288.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.