II Świętokrzyska Gala Talentów

II Świętokrzyska Gala Talentów

Dnia 21 marca 2012 roku w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbyła się II Świętokrzyska Gala Talentów. Na uroczystym spotkaniu spotkała się liczna grupa uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy w poprzednim roku szkolnym uzyskali tytuły laureatów olimpiad i konkursów przedmiotowych i tematycznych.

Wśród nich jeden nasz absolwent z 2011 roku - Bartłomiej Szeląg oraz dwójka naszych znakomitych uczennic - Agata Bidas ubiegłoroczna finalistka dwóch olimpiad i tegoroczna laureatka olimpiady wos oraz Natalia Popek - laureatka olimpiady Misyjnej Znajomości Afryki. Uczniowie otrzymali gratulacje i upominki książkowe od władz samorządowych województwa świętokrzyskiego i kuratora oświaty.

Nasza Szkoła otrzymała na ręce dyrektora I LO Collegium Gostomianum podziękowania i życzenia dla całego grona pedagogicznego.

Zobacz dyplom