XII edycja Konkursu o Nagrodę im. A. Patkowskiego (2012)

XII edycja Konkursu o Nagrodę im. A. Patkowskiego (2012)

Sandomierz, 18.06.2012 r.

PROTOKÓŁ
z posiedzenia Komisji Ogólnopolskiego Konkursu
o Nagrodę Miasta Sandomierza Bonum Publicum im. Al. Patkowskiego
– XII edycja szkolna w dniu 18 czerwca 2012 roku w Sandomierzu

Komisja w składzie:

• Krzysztof Zieliński – przewodniczący Komisji – I LO CG w Sandomierzu
  • Dariusz Szczygielski – sekretarz Komisji – I LO CG w Sandomierzu
  • Danuta Paszkowska – członek Komisji – I LO CG w Sandomierzu
  • Małgorzata Proć – członek Komisji – I LO CG w Sandomierzu
  • Elżbieta Gosek – członek Komisji – I LO CG w Sandomierzu
  • Dorota Chyła - członek Komisji – I LO CG w Sandomierzu
  • Robert Bednarz – członek Komisji – I LO CG w Sandomierzu

Dokonała oceny nadesłanych prac konkursowych i po wnikliwej analizie zdecydowała:

Nagrodę I stopnia otrzymują:

• Monika Demianiuk, Karolina Dragan, Weronika Frankiewicz, Karolina Golba, Aleksandra Gregor, Anna Jaszczuk, Klaudia Juchimiuk, Magdalena Królikowska uczennice IV Liceum Ogólnokształcącego w Białej Podlaskiej za przygotowanie pracy "Ich już nie ma… śladami społeczności żydowskiej w Białej Podlaskiej". Opiekun Pani Renata Maj.

Nagrodę II stopnia otrzymują:

• Katarzyna Ziółko, Joanna Cheda, Maciej Dziurda uczniowie VI Liceum Ogólnokształcącego w Radomiu za przygotowanie pracy "Stare młyny okolic Radomia w Baśniach i legendach ziemi radomskiej Zenona Gierały. Opiekun Pan Adam Duszyk.

Nagrodę I stopnia w edycji dla gimnazjów otrzymują:

• uczniowie Gimnazjum w Wilczycach – komitet redakcyjny gazety Wilczanin-wydanie specjalne pod tytułem" Pisarze, poeci, artyści… regionu Wilczyc" w składzie: Katarzyna Kusik, Magdalena Skrok, Anita Zielińska, Klaudia Legwant, Rafał Domagalski, Monika Dąbrowska, Paulina Juda, Jakub Stępień, Mateusz Kolasa, Piotr Woźniak, Aneta Plewińska, Michał Śledź, Daniel Kwiatkowski. Opiekun Pan Zbigniew Łyczek.

Wyróżnienie otrzymuje:

• Klaudia Koseła uczennica Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła w Klimontowie za przygotowanie albumu :Piękno Klimontowa i okolic w obiektywie". Opiekun Pan Tomasz Kędzierski.

Pozostałym uczestnikom konkursu przyznano pamiątkowe dyplomy za udział w tegorocznej edycji konkursu.

Na tym protokół zakończono. Podpisy członków komisji.