Wybory do Samorządu Szkolnego (10.2012)

Wybory do Samorządu Szkolnego (10.2012)

9 października 2012 r. w odbyły się wybory do samorządu szkolnego. Poprzedzone były zaciekłą rywalizacją kandydatów, którzy przygotowując własną kampanię wyborczą starali się  pozyskać głosy wyborców i zyskać ich sympatie. W ramach akcji wyborczej 02.10.2012 mogliśmy na sali gimnastycznej bliżej poznać kandydatów do samorządu szkolnego. Tego dnia na długiej przerwie została przeprowadzona prezentacja kandydatów i ich programów wyborczych. Tegoroczna akcja po raz kolejny udowodniła, że uczniowie naszej szkoły są zaangażowani w sprawy szkoły. Potwierdziła to wysoka bo aż 72 – procentowa  frekwencja.

Oto wyniki:

• Pabjan Mikołaj
  • Sękul Wojciech
  • Krzemińska Karolina
  • Bednarska Agnieszka
  • Strzelecka Karolina
  • Smykla Marta
  • Zięba Mateusz

Samorząd uczniowski w roku szkolnym 2012/2013 będą tworzyli:  Pabjan Mikołaj, Sękul Wojciech, Krzemińska Karolina i Bednarska Agnieszka

Frekwencja wyborcza:

• Klasy pierwsze 68,42 %
  • Klasy drugie 68, 11 %
  • Klasy trzecie 80,37%

OGÓŁEM: 72,37 %

Dziękujemy za udział w wyborach.

Joanna Łukaszek kl.  III e