Projekt "Zachowaj równowagę" (11.2014) – podsumowanie roku 2013/14

Projekt "Zachowaj równowagę" (11.2014) – podsumowanie roku 2013/14

W projekcie uczestniczy cała społeczność szkolna, wszyscy uczniowie, nauczyciele i rodzice. Był to rok oryginalnych pomysłów oraz szerzenie idei zdrowego stylu życia. Dla nas zakończył się pełnym sukcesem, otrzymaliśmy certyfikat Szkoły Przyjaznej Żywieniu i Aktywności Fizycznej.

Do udziału w programie przystąpiło 1600 szkół i przedszkoli z całej Polski. Do tej pory tylko połowa spełniła wszystkie kryteria konieczne do uzyskania certyfikatu. Szczególnie zaangażowani w działania byli: dyrektor Krzysztof Zieliński, koordynator Barbara Złocka-Węgrzynowska, nauczyciele wspierający: Aneta Duszyńska-Baska, Maciej Borowski, Agnieszka Jarosz, Barbara Sobieraj, Robert Bednarz, Elżbieta Gosek, Agnieszka Białousz, Ewelina Błajszczak, Paweł Kukiełka, Marcin Syta, Joanna Pieronkiewicz-Szpernal, Aleksander Paszkowski oraz uczniowie klas:

• 2A – Oliwia Kaczkoś, prowadzi bloga o tematyce promującej zdrowy styl życia "Trochę zdrowia", Gabriela Rusak, Katarzyna Stępień, Agnieszka Gawron, Aneta Plewińska, Smalarz Magdalena;
  • 2D – Dominika Starzomska,  Karina Kopańska, Karolina Kondeusz, Kasandra Kawa, Laura Łępa, Dominika Lipiec;
  • 2F – Anita Stypa, Paulina Pacholczak, Klaudia Kaniszewska, Aleksandra Michałowska;
  • 3A – Krzysztof Rzepecki, Paweł Szal;
  • 3C – Martyna Obarska, Izabela Wawrzyńczak;