Konkurs Wiedzy o Collegium Gostomianum (06.2015)

Konkurs Wiedzy o Collegium Gostomianum (06.2015)

W ostatni piątek, 12 czerwca 2015 r. odbył się finał naszego konkursu. W eliminacjach do finału wzięły udział wszystkie klasy pierwsze i drugie. W finale uczestniczyło 5 reprezentacji klasowych: 1B, 2A, 2D, 2E, 2F i 17 uczniów. Finał składał się z testu i egzaminu ustnego. Oddzielnie sprawdzano wiedzę o naszej szkole wśród zespołów klasowych i uczniów. Jury konkursu tworzyły: Barbara Tęgiewicz - zastępca dyrektora szkoły, Marta Borowska – nauczycielka i Daria Mazur – reprezentantka uczniów. Oto ostateczne wyniki konkursu:

I. Konkurs dla uczniów:

1. Jarosław Masternak, kl. 1C – "Mistrz wiedzy o Collegium Gostomianum"
  2. Wiktoria Niedziółka, kl. 2F
  3. Łukasz Gajek, kl. 1D, Marcin Hajdo, kl. 2A, Michał Basak, kl. 2F, Norbert Chmiel, kl. 1B
  4. Natalia Mierzejewska, kl.2F

II. Konkurs zespołów klasowych (Puchar przechodni Dyrektora Szkoły i tort od Rady Rodziców):

1. miejsce – klasa 2F (Wiktoria Niedziółka, Natalia Mierzejewska, Michał Basak),
  2. miejsce – klasa 2A (Kamil Ferenc, Marcin Hajdo, Michał Osowski),
  3. miejsce – klasa 1B (Izabela Smardz, Klaudia Warzycka, Norbert Chmiel),
  4. miejsce – klasa 2E (Paulina Bażant, Paulina Brzoska, Franciszka Woś),
  5. miejsce – klasa 2D (Arleta Kowalska, Aneta Giza, Katarzyna Pierzchała)

Cenne nagrody w konkursie ufundowali: Starosta Sandomierski Stanisław Masternak i Burmistrz Sandomierza Marek Bronkowski. Dziękujemy.

Uczestnikom i wychowawcom wyróżnionych klas gratulujemy.

Waldemar Białousz