Klasa 3F w Górach Stołowych i Pradze (10.2015)

Klasa 3F w Górach Stołowych i Pradze (10.2015)

Wspaniała przygoda

Projekt "Przyjazny Sandomierz" realizowany przez 3F w zeszłym roku szkolnym zajął I miejsce w Polsce. Klub Jagielloński wyróżnił nas nie tylko tytułem, statuetką ale też ufundował dla całej klasy wycieczkę do dowolnie wybranego miejsca. Nasz wybór padł na Kudowę Zdrój.

W dniach 1-4 października 2015 roku mieszkaliśmy w pensjonacie "Wrzos" w Kudowie Zdroju. Trenerzy z Klubu Jagiellońskiego (Ania i Michał) przeprowadzili specjalne warsztaty dla Liderów Młodzieżowych Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu. Zwiedzając przepiękną okolicę zobaczyliśmy Góry Stołowe, Szczeliniec Wielki i Duszniki Zdrój. Następnego dnia pojechaliśmy na wycieczkę do Pragi (Hradczany, Most Karola, Stare Miasto, Vaclavskie Namesti, przejazd metrem). Mieliśmy okazję poznać atrakcje turystyczne Kudowy wraz ze słynną Kaplicą Czaszek. No i ta pogoda…, zresztą zapraszamy do obejrzenia zdjęć dokumentujących nasz wyjazd.

Waldemar Białousz