IX Koncert Charytatywny (01.2016)

IX Koncert Charytatywny (01.2016)

14 stycznia 2016 r. w Domu Katolickim w Sandomierzu został zorganizowany IX Koncert Charytatywny. Tym razem zbierano pieniądze na leczenie 12-letniego Emanuela. Prawie cała społeczność szkolna włączyła się w tę akcję. W koncercie uczestniczył  sam Emanuel ze swoją mamą, który osobiście podziękował wszystkim ludziom dobrego serca.

Koncertowi towarzyszył kiermasz ciast. Udało się zebrać 2200 zł.

Na scenie wystąpili:

• Katarzyna Góras
  • Marysia Sobolewska
  • Patrycja Lachowicz
  • Dominika Mazur
  • Kamila Papka
  • Klaudia Kwiecień
  • Dominika Sarzyńska
  • Emilia Lichocka
  • Rycerstwo Chorągwi Ziemi Sandomierskiej: Ula Piątek, Łukasz Płaneta oraz Piotr Kwiecień, Wojciech Jędral z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, Bartek Cichocki z Gimnazjum nr 1
  • Michał Strugała i Damian Czajkowski – Kabaret „Nic śmiesznego”
  • Kacper Pacholczak i Spółka  z.o.o. (Kuba Bielecki, Karol Bogdański, Kacper Miłek)
  • Paulina Marzec  z zespołem Heaven
  • Michał  „Cezar” Biały

Koncert prowadzili: Wiktoria Niedziółka,  Dominika Niemiec, Marcin Krakowiak, Przemysław  Przyłucki.

Kiermasz zorganizowali: Karolina Wróbel, Klaudia Miller, Agata Wojnarowska, Żaneta Ramos, Natalia Łącka, Kinga Kawa, Wiktoria Niedziółka, Przemek Przyłucki.

Ciasto przygotowali: Klaudia Miller, Ewa Gawlak, Kacper Ciba, Iga Delegiewicz, Pani Bożena Myl-Ciszkiewicz.

Pomoc akustyczna: Bartek i Kuba Orzechowscy.

Dziękujemy artystom, wykonawcom, Dyrekcji, nauczycielom, uczniom Collegium Gostomianum oraz uczniom II Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki, księdzu prefektowi Markowi Bednarzowi za udostępnienie sali w Domu Katolickim i Sandomierskiemu Centrum Kultury za oprawę muzyczną koncertu.

Koncert – jak co roku – zorganizowała Pani Bożena Myl-Ciszkiewicz. W pomoc włączyły się: Marta Korzynek i Agnieszka Kunys-Łukawska.