Konkurs "Poznaj swoje prawa" (02.2016)

Konkurs "Poznaj swoje prawa" (02.2016)

2 lutego 2016 r. odbył się w naszej szkole konkurs  zorganizowany we współpracy z Państwową Inspekcją Pracy w Kielcach „Poznaj swoje prawa”.

Wzięli w nim udział uczniowie klas pierwszych. Konkurs został przeprowadzony w ramach programu „Kultura bezpieczeństwa”, który po raz kolejny realizowany jest w naszej szkole. Równolegle w czasie jego trwania odbywały się zajęcia warsztatowe. Uczniowie z klasy 2A pod opieką Pani Profesor Lucyny Polit i klasy 1D pod opieką Pani Profesor Katarzyny Kapały-Głąb uczestniczyły w pokazie ratownika medycznego i fizjoterapeuty z WSEPiNM. W trakcie pokazu mogli również sprawdzić swoje umiejętności. W dalszej części uczniowie wysłuchali krótkich prezentacji doradcy zawodowego z Młodzieżowego Centrum Kariery w Sandomierzu i prelekcji o bezpieczeństwie przedstawiciela Komendy Powiatowej Policji.

Po sprawdzeniu testu, ogłoszono wyniki konkursu. Do drugiego etapu zakwalifikowały się dwie uczennice z klasy 1B Monika Zimoląg i Małgorzata Trznadel. Monika uzyskała maksymalną ilość punktów. Nagrody za I i II miejsce oraz wyróżnienia za kolejne uczniowie otrzymali z rąk Pana Stanisława Golmento specjalisty OIP w Kielcach, Pana Dyrektora Krzysztofa Zielińskiego i Pani Profesor Katarzyny Kapały-Głąb.

Katarzyna Kapała-Głąb

Kultura bezpieczeństwa 1  Kultura bezpieczeństwa 2  Kultura bezpieczeństwa 3  Kultura bezpieczeństwa 4  Kultura bezpieczeństwa 5  Kultura bezpieczeństwa 6  Kultura bezpieczeństwa 7