Mistrzowie badmintona z wizytą w Collegium Gostomianum (02.2016)

Mistrzowie badmintona z wizytą w Collegium Gostomianum (02.2016)

W piątek, 26 lutego 2016 r., mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole braci Szymona i Tymoteusza Malików, wielokrotnych medalistów  krajowych i międzynarodowych zawodów juniorów w badmintonie. Zawodnicy tarnobrzeskiego UKS "Trójka" zechcieli przyjąć zaproszenie na wspólny trening z naszą szkolną sekcją badmintona i zaprezentowali podczas niego najważniejsze elementy gry, ciekawe techniki uderzeń i odbioru, a także zaskakujące triki. Każdy z badmintonistów Collegium Gostomianum miał okazję zagrać z jednym z braci i otrzymać przy tej okazji cenne wskazówki do dalszej pracy nad techniką gry.

Dziękując im za przybycie wyrażamy zarazem nadzieję, że w przyszłości będziemy jeszcze mogli się spotykać na wspólnych sparingach.

MB, ZD

Trening badmintona 1  Trening badmintona 2  Trening badmintona 3  Trening badmintona 4  Trening badmintona 5