Dzień Kobiet w Domu Pomocy Społecznej (03.2016)

Dzień Kobiet w Domu Pomocy Społecznej (03.2016)

W dniu 8 marca 2016 r. obchodziliśmy uroczysty Dzień Kobiet w Domu Pomocy Społecznej w Sandomierzu. Uczestniczyli w nim mieszkańcy i pracownicy DPS, uczniowie i nauczyciele Collegium Gostomianum, Panie ze stowarzyszenia „ Kocham Sandomierz”, Panie z Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Jacentowa, które przygotowały pyszne ciasta.

Wszystkie Panie z okazji ich święta otrzymały kwiaty i wysłuchały występu młodzieży z naszej szkoły. Program artystyczny przygotowali: Kacper Burek, Marcin Krakowiak, Paulina Sowińska, Kacper Pacholczak, Jakub Bielecki, Kamila Papka, Maria Sobolewska, Patrycja Lachowicz, Dominika Mazur, Karol Kusik, Aleksandra Witas, Emilia Lichocka, Natalia Łącka, Aleksandra Ziemnicka, Karolina Domagała, Natalia Sobczyk,  Wiktoria Niedziółka, Michał Basak, Sylwia Śledź, Jakub Orzechowski, Karol Bogdański, pod opieką Marty Korzynek, Bożeny Myl-Ciszkiewicz, Agnieszki Kunys-Łukawskiej, Wojciecha Kawy.