Prof. Anna Sobolewska w Collegium Gostomianum (03.2016)

Prof. Anna Sobolewska w Collegium Gostomianum (03.2016)

W ramach współpracy z Muzeum Okręgowym w Sandomierzu 16 marca 2016 r. gościliśmy w naszej szkole panią prof. Annę Sobolewską, wybitną eseistkę, krytyka i historyka literatury, pracownika naukowego Instytutu Badań Literackich i Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Tematem spotkania było "Życiopisanie Mirona Białoszewskiego".

W spotkaniu braly udział klasy 1B, 1C, 2A, 3D, 3E, pan Piotr Ławrowski, pracownik Muzeum Okręgowego w Sandomierzu, panie Agnieszka Białousz, Agnieszka Kunys-Łukawska, Bożena Myl-Ciszkiewicz i Marta Korzynek.

Prof. A. Sobolewska w CG 1  Prof. A. Sobolewska w CG 2  Prof. A. Sobolewska w CG 3  Prof. A. Sobolewska w CG 4  Prof. A. Sobolewska w CG 5  Prof. A. Sobolewska w CG 6