Sportowy sukces w piłce ręcznej (04.2016)

Sportowy sukces w piłce ręcznej (04.2016)

11 kwietnia 2016 r. w hali MOSiR w Sandomierzu odbył się turniej półfinałowy Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców. Nasi reprezentanci odnieśli w nim olbrzymi sukces, wywalczyli I miejsce i uzyskali prawo występu w finale wojewódzkim w którym spotkają się 4 najlepsze reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych województwa świętokrzyskiego.

W pierwszym meczu zrewanżowaliśmy się z nawiązką za porażkę jedną bramką w Mistrzostwach Powiatu II LO z S-rza wygrywając 18:11. W decydującym o awansie meczu pokonaliśmy zespół III LO im. WŁ. Broniewskiego z Ostrowca Św. 19:16.

Skład naszego zespołu: Wiktor Bakalarz, Karol Złotucha (3E), Radosław Semczuk (3A), Grzegorz Hubka (2E), Michał Woźniak, Piotr Kwiecień (2B), Maciej Dziewulski (2G), Jakub Kuraś, Hubert Mondry (1E).

Finały wojewódzkie 26 kwietnia w Końskich. Trzymajcie kciuki za nasze "ręczniki".

Piłka ręczna 1  Piłka ręczna 2  Piłka ręczna 3  Piłka ręczna 4  Piłka ręczna 5  Piłka ręczna 6  Piłka ręczna 7