Konkurs czytania "Reymontiada" (07.2016)

Konkurs czytania "Reymontiada" (07.2016)

Dyplom dla Kacpra Burka3 lipca 2016 r., podczas Jubileuszowego Pikniku Rycerskiego w Ossolinie, odbył się trzeci etap Powiatowego Konkursu Pięknego Czytania "Reymontiada".  Jury w składzie: wybitna aktorka Emilia Krakowska, Ewa Załęska-Szczepko – cioteczna wnuczka Władysława Stanisława Reymonta, Małgorzata Lipa, reprezentująca Świętokrzyskie Kuratorium Oświaty oraz ks. Wojciech Zasada wyłoniło zwycięzców. Wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych zwycięzcą konkursu został uczeń naszej szkoły Kacper Burek.

Opiekunowie: Agnieszka Kunys-Łukawska, Marta Korzynek, Bożena Myl-Ciszkiewicz.

Serdecznie gratulujemy!

Konkurs czytania Reymontiada 2016 - z1  Konkurs czytania Reymontiada 2016 - z2  Konkurs czytania Reymontiada 2016 - z3  Konkurs czytania Reymontiada 2016 - z4  Konkurs czytania Reymontiada 2016 - z5