Collegium Gostomianum – Szkoła z Klasą 2015/2016

Collegium Gostomianum – Szkoła z Klasą 2015/2016

Certyfikat Szkoła z Klasą 2015/2016Już po raz trzeci nasza szkoła została wyróżniona tytułem "Szkoły eksperckiej” w programie Szkoła z klasą 2.0 organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie. Oznacza to, że nasze działania spotkały się z uznaniem moderatorów programu i uzyskały odznakę "Dobrej praktyki”.

Zespół programu tworzyli: Dyrektor Szkoły Krzysztof Zieliński, Katarzyna Kapała-Głąb, Anetta Duszyńska-Baska, Agnieszka Jarosz, Marta Korzynek, Agnieszka Kunys-Łukawska, Joanna Pieronkiewicz-Szpernal (koordynator), Barbara Sobieraj oraz bardzo liczne grono uczniów.

Szczególne uznanie zdobył projekt "Nienawiść – jestem przeciw!”, który został wyróżniony tytułem "Dobra praktyka” i nagrodzony prezentacją na Ogólnopolskim Festiwalu Szkoły z klasą 2.0. Projekt prezentowali uczniowie klasy 1F: Eliza Sękul, Natalia Rewera, Marcin Krakowiak, a Sandra Beraś wykonała prezentację multimedialną. Opiekunowie: Agnieszka Jarosz, Joanna Pieronkiewicz-Szpernal, Anetta Duszyńska-Baska. Dzięki udziałowi w projekcie szkoła uzyskała certyfikat: MIEJSCE WOLNE OD NIENAWIŚCI.