XLII edycja Parnasu Szkolnego – podsumowanie (09.2016)

XLII edycja Parnasu Szkolnego – podsumowanie (09.2016)

22 września 2016 r., w piękne jesienne popołudnie, odbyła się XLII edycja Parnasu Szkolnego, w której udział wzięli uczniowie i absolwenci Collegium Gostomianum. Swoją twórczość poetycką zaprezentowali:

• Paulina Sowińska (3E)
  • Marcin Hajdo (absolwent CG)
  • Natalia Łącka (2C)
  • Marcin Krakowiak (2F)
  • Bartosz Snopek (3B)
  • Jakub Garnuszek (1F)

Muzycznych wrażeń dostarczyli: Kacper Pacholczak z klasy 2A, prezentując utwory przy własnym akompaniamencie na ukulele oraz Kamila Papka z klasy 2F w piosence „Małe tęsknoty”. Joanna Sapielak (3G) odsłoniła zebranym  tajniki grafiki komputerowej. Karolina Kasprzycka (2B), Wioletta Kozieja (1D) oraz Bartłomiej Kielasiński (2F), zaprosili do obejrzenia obrazów. Parnas prowadzili: Kamila Papka i Kacper Burek

Dziękujemy wszystkim artystom, Panu Dyrektorowi Krzysztofowi Zielińskiemu, nauczycielom, uczniom i absolwentom naszej szkoły za udział w spotkaniu.

Wystawa prac uczestników XLII edycji Parnasu Szkolnego znajduje się w Czytelni Szkolnej.

Zapraszamy na kolejną edycję Parnasu.