Kwesta (11.2016)

Kwesta (11.2016)

Collegium Gostomianum, jak co roku, 31.10.2016 r. i 1.11.2016 r. kwestowało na sandomierskich cmentarzach. Ze swoimi nauczycielami kwestowali uczniowie klas: 1D, 1E, 1F, 2A, 2F, 3D.

Kwestujący uczniowie i nauczyciele naszej szkoły:

• 1D – Julia Zgardzińska, Weronika Makuła, Wioletta Krawczyk, Aleksandra Żurek.
  • 1E – Joanna Ossowska, Gabriela Przypkowska, Michał Ordon, Michał Cholewa, Krzysztof Mirkowski, Karol Mirkowski.
  • 1F – Anna Modras, Anna Kiliańska, Agnieszka Trznadel, Agata Marzec, Nadia Komorowska, Aleksandra Niekurzak, Olga Cieplińska, Jakub Garnuszek, Paola Łyczak, Dominik Tarka, Emilia Iwanicka.
  • 2A – Aleksandra Krasoń, Weronika Rawska, Kamil Chara, Kacper Miłek, Dominik Teter.
  • 2F – Monika Kołacz, Wiktoria Świerkula, Daria Pinuszewska, Marcin Krakowiak, Kacper Burek, Dominika Niemiec, Aleksandra Krysa.
  • 3D – Monika Marzec, Aleksandra Gorycka, Patrycja Tyniec, Wojciech Sabat, Dominika Zasuwa.

Nauczyciele: Agnieszka Białousz, Katarzyna Kapała-Głąb, Anetta Duszyńska-Baska, Joanna Pieronkiewicz-Szpernal, Waldemar Białousz.

Według wstępnych szacunków udało się uzbierać w ramach całej kwesty ok. 14000 zł. Dziękujemy w imieniu Społecznego Komitetu Odnowy Cmentarza Katedralnego.

Waldemar Białousz