Sukcesy sportowe uczniów CG (11.2016)

Wszystkie informacje o naszej szkole

W hali sportowej MOSiR odbył się 21 listopada 2016 r. Powiatowy Międzyszkolny Turniej Piłki Koszykowej Dziewcząt i Chłopców. Był to kolejny bardzo udany występ naszych reprezentacji, które tak jak i w piłkę ręczną
zajęły w nim dwa pierwsze miejsca wygrywając zdecydowanie wszystkie spotkania. W drodze do mistrzostwa panie pokonały 26:2 II LO oraz 8:4 Ekonomik. Panowie natomiast w pierwszym meczu wygrali 37:22 z II LO, a następnie pokonali Ekonomik 38:16.

Reprezentowali nas:

• Panie: Anna Laskowska, Wiktoria Sierant 1A, Konstancka Rusinek 1C, Lucyna Stąpór, Monika Zimoląg, Agnieszka Forc 2B, Klaudia Sagan 2E.
  • Panowie: Wiktor Młynarczyk, Wiktor Chabera 1A, Piotr Piskorski 3A, Piotr Kwiecień, Bartłomiej Mendala 3B, Jakub Marjankowski 3E.

Przygotowując sie do turnieju drużyna chłopców wzięła udział w minioną sobotę w turnieju organizowanym przez MOSiR, w którym zajęła III miejsce, przegrywając nieznacznie ze starszymi i bardziej doświadczonymi zawodnikami.  W nagrodę otrzymaliśmy piekny puchar.

Już 7 grudnia kolejne sportowe zmagania tym razem podczas Mikołajkowego Turnieju w halowej piłce nożnej dziewcząt.