Świętokrzyski Dzień Badmintona (11.2016)

Świętokrzyski Dzień Badmintona (11.2016)

W poniedziałek 28 listopada odbył się w naszej szkole tak jak i w 135 innych szkołach na terenie województwa świętokrzyskiego "Dzień Badmintona". Tego dnia na wszystkich godzinach wychowania fizycznego od 7.10 do 14.20 królowała ta z pozoru łatwa i niemęcząca dyscyplina olimpijska jaką jest badminton. Toczyliśmy pojedynki zarówno singlowe, deblowe jak również próbowaliśmy swoich sił w dwóch konkursach: celności serwisu oraz jak największej ilości odbić lotki w parach w czasie 60 sek.

Z przybliżonych wyliczeń wynika, że w mniejszym lub większym stopniu w naszej zabawie wzięło udział 380 uczniów oraz 5 nauczycieli. Wszystkim bardzo dziękujemy za udział w zabawie.

Zgodnie z zapowiedzią na długiej przerwie została utworzona "żywa lotka" oraz zarejestrowany nasz hit, czyli Badminton Mannequin Challenge, który można obejrzeć pod adresem: https://youtu.be/WEftjOrQ29A

(mb)