Światowy Dzień Wolontariatu (12.2016)

Światowy Dzień Wolontariatu (12.2016)

W dniu 5 grudnia uczniowie Collegium Gostomianum wzięli udział w obchodach Światowego Dnia Wolontariatu. Spotkanie, pod patronatem Burmistrza Sandomierza, Pana Marka Bronkowskiego zgromadziło w sali Ratusza przedstawicieli sandomierskich szkół, którzy zaprezentowali działania charytatywne prowadzone przez uczniów. Naszą szkołę reprezentowali: Natalia Sobczyk 3F, Ewa Gawlak 2D, Kacper Pacholczak 2A, Michał Andrzejewski 2A, Kacper Burek 2F, Marcin Krakowiak 2F oraz nauczyciele: Bożena Myl-Ciszkiewicz i Marta Korzynek.