Nowa Strona Szkoły (12.2016)

Nowa Strona Szkoły (12.2016)

Dynamiczny rozwój Internetu dotyczy w dużej mierze estetyki i funkcjonalności stron WWW. Dlatego przygotowaliśmy nową wersję szkolnego serwisu. Z przyjemnością informujemy, że nowy temat graficzny strony zaprojektował uczeń klasy 3A Przemysław Przyłucki. Przemek zajął się również dokładnymi testami strony. Dziękujemy za poświęcony czas, zwłaszcza, że matura za pasem!

Nowa wersja ma być w zamierzeniu nowocześniejsza, bardziej przejrzysta i przyjazna w użyciu.  Ponieważ głównymi treściami publikowanymi na naszej stronie są newsy, skupiliśmy się na ich wyraźnej klasyfikacji, wygodnym wyszukiwaniu i czytelnej prezentacji, również w wersji przeznaczonej na urządzenia mobilne.

Przy okazji uporządkowana została znaczna część starszych materiałów. Niektóre przeniesiono do Archiwum, które również otrzymało nowy wygląd.

Dostosowanie tematu graficznego, integrację z CMS-em i przegląd materiałów wykonał Robert Bednarz.

(rb)