XLIII Parnas Szkolny – podsumowanie (12.2016)

XLIII Parnas Szkolny – podsumowanie (12.2016)

15 grudnia 2016 r. w Collegium Gostomianum odbyła się XLIII edycja "Parnasu Szkolnego", na którym swoją twórczość zaprezentowali:

1.Bartosz Snopek (3B) – poezja

2. Kacper Pacholczak (2A)  - śpiew i gitara

3. Dominika Mazur (2B) – śpiew

4. Marcin Krakowiak (2F) – poezja

5. Magda Lasota i Jakub Cupisz (1A) – śpiew

6. Natalia Filak (2B) – śpiew

7. Bartłomiej Kielasiński (2F) – obrazy

8. Daria Pinuszewska (2F) – grafiki

9. Wioletta Kozieja (1D) – obraz

10. Karolina Kasprzycka (2B) – obraz

Spotkanie prowadzili uczniowie klasy 2F, Daria Pinuszewska i Kacper Burek. Parnas przygotowały: Marta Korzynek, Bożena Myl-Ciszkiewicz, Agnieszka Kunys-Łukawska. Bardzo serdecznie dziękujemy za udział Panu Dyrektorowi, Krzysztofowi Zielińskiemu, Pani Krystynie Chmielowiec oraz wszystkim uczestnikom. Miłośników sztuki, słowa, śpiewu i obrazu zapraszamy na kolejną edycję Parnasu, a z okazji  zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, pragniemy złożyć życzenia: zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności. Niech spełniają się wszystkie marzenia, a Nowy Rok 2017 przyniesie to, co najlepsze.

Marta Korzynek