X Koncert Charytatywny (01.2017)

X Koncert Charytatywny (01.2017)

10 stycznia 2017 r. po raz dziesiąty odbył się Koncert Charytatywny, przygotowany przez uczniów Collegium Gostomianum i ich przyjaciół z zespołów, które tworzą. Celem tegorocznej edycji było wsparcie Wiktora, naszego ucznia i kolegi w zakupie sprzętu rehabilitacyjnego.

Uczniowie, którzy przygotowali koncert i wzięli w nim udział:

• Kamila Papka, Dominika Mazur, Karol Bogdański, Kacper Miłek, Kamil Skowron, Jakub Bielecki, Kacper Pacholczak w zespole: Kacper Pacholczak Chce Być Bogaty Band.
  • Bartek Staniszewski ,który zaprezentował walca a-moll Fryderyka Chopina i Jakub Cupisz w utworze z repertuaru Dawida Podsiało.
  • Materiał ze swojej debiutanckiej płyty zagrał zespół Konsystorz w składzie: Alicja Śmielak, Kamil Pięta, Jordan wilk, Adrian Borkowski.
  • Atrakcją koncertu był teatr światła, dźwięku i ognia w wykonaniu Dominiki Sarzyńskiej, grupa taneczna Paradox w składzie: Dominika Gutowska, Klaudia Krzelowska, Łucja Fiuk, Magdalena Gołębiowska, Aleksandra Jońca, Patrycja Tyniec, oraz grupa taneczna Idol z Domu Kultury w Ożarowie, prowadzona przez Natalię Filak.
  • Koncert prowadzili: Dominka Mazur i Marcin Krakowiak.
  • Organizacja i obsługa techniczna: Jakub Orzechowski, Michał Andrzejewski, Bartosz Orzechowski, Mikołaj Stojek.
  • Dokumentacja fotograficzna Pani Marta Korzynek.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Wojciecha Dumina, dyrektora Sandomierskiego Centrum Kultury, i Panów Marcina oraz Pawła za udostępnienie sprzętu i obsługę akustyczną. Dziękujemy także ks. Markowi Bednarzowi za udostępnienie sali Domu Katolickiego.