Olimpiada z Wiedzy o Polsce i świecie współczesnym (01.2017)

Olimpiada z Wiedzy o Polsce i świecie współczesnym (01.2017)

W eliminacjach etapu okręgowego olimpiady nasi uczniowie odnieśli spory sukces. Zawody, jak zwykle, odbyły się w Wyższej Szkole Ekonomii, Nauk Medycznych i Prawa w Kielcach.

Tytuł laureata (II miejsce) uzyskał uczeń klasy 2F Marcin Krakowiak. Tytuły finalistów etapu okręgowego uzyskali też inni nasi uczniowie: Anna Kiliańska, Oliwia Feledyn, Weronika Furtak z klasy 1F oraz Kacper Burek z 2F. Marcin będzie reprezentował naszą szkołę i województwo świętokrzyskie w Warszawie na etapie centralnym olimpiady.

Tego samego dnia na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach w eliminacjach okręgowych olimpiady historycznej uczestniczyli nasi uczniowie: Dominika Niemiec, Bartłomiej Kielasiński z 2F i Paweł Strojewski z 3E. Bartłomiej i Paweł uczestniczyli również w etapie ustnym uzyskując tytuły finalistów.

Gratulujemy.

Waldemar Białousz

Olimpiada WoPisw 2017 - 1  Olimpiada WoPisw 2017 - 2  Olimpiada WoPisw 2017 - 3  Olimpiada WoPisw 2017 - 5 Olipiada WoPiSW - 4