Złote Przeboje w DPS (03.2017)

Złote Przeboje w DPS (03.2017)

8 marca 2017 r. z okazji Dnia Kobiet, odwiedziliśmy zaprzyjaźniony Dom Pomocy Społecznej w Sandomierzu. Dla mieszkańców, a zwłaszcza mieszkanek, młodzież naszej szkoły, przygotowała koncert życzeń pt. "Złote Przeboje w DPS". Wśród wykonanych utworów były m.in. piosenki Anny Jantar, Maryli Rodowicz, Karin Stanek, Alicji Majewskiej, Edyty Geppert. Miłym uzupełnieniem koncertu były kwiaty i słodki poczęstunek.

Uczestnicy koncertu: Wioletta Kolatorowicz, Magdalena Lasota, Jakub Cupisz. Natalia Łącka, Ola Drab, Emilia Lichocka, Iga Delegiewicz, Karol Kusik, Kacper Pacholczak, Sara Gaweł, Julia Łącka, Agnieszka Krala, Oliwia Łukawska, Dominika Sidor, Patrycja Dyl, Ola Salwa, Mirkowski Krzysztof, Kacper Burek, Kamila Papka, Dominika Niemiec, Oliwia Feledyn, Jakub Garnuszek, Katarzyna Ciupińska.

Organizacja i opieka: Bożena Myl-Ciszkiewicz, Marta Korzynek, Agnieszka Kunys- Łukawska, Wojciech Kawa.

(mk)