Akcja charytatywna klasy 3F (04.2017)

Akcja charytatywna klasy 3F (04.2017)

Uczniowie klasy 3F razem z wychowawczynią Małgorzatą Proć w przedostatnim tygodniu nauki w ramach działań wolontariatu zorganizowali kiermasz ciast połączony ze zbiórką rzeczy potrzebnych do wyposażenia schroniska dla bezdomnych zwierząt w Sandomierzu.

Wychodząc naprzeciw coraz większym potrzebom schroniska, młodzież kolejny raz zorganizowała akcję, w którą włączyła się cała społeczność uczniowska Collegium Gostomianum. Kiermasz zakończył się sukcesem. Uzyskaną kwotę pieniędzy przeznaczono na zakup specjalistycznej karmy dla starych i chorych zwierząt.

Udało się także zebrać wiele różnorodnych przedmiotów (ręczników, koców, poduszek, misek itp.), które wykorzystane zostały do wyposażenia boksów porzuconych i niechcianych zwierząt w schronisku.

Akcja charytatywna dla schroniska