Sukcesy w konkursie "Sandomierszczyzna – Moja Mała Ojczyzna" (05.2017)

Sukcesy w konkursie "Sandomierszczyzna – Moja Mała Ojczyzna" (05.2017)

26 maja 2017 r. odbyło się rozstrzygnięcie V Edycji Międzyszkolnego Konkursu: "Sandomierszczyzna – Moja Mała Ojczyzna" organizowanego przez Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Sandomierzu. Tegoroczny temat brzmiał: "Wstęgą Wisły przepasana". Wraz za mną, przygotowania autorskich prac podjęli się Natalia Zacharska i Jakub Cupisz z klasy 1A. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach: fotografia i praca plastyczna, na różnych poziomach: szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne. Jury, w którego skład wchodzili artyści, naukowcy i pracownicy instytucji kulturalnych, wyróżniło kilka prac spośród kilkudziesięciu, które nadesłano na konkurs. Miłą dla nas niespodzianką było umieszczenia naszych prac na wystawie oraz uhonorowanie mojej fotografii I miejscem, a pracy plastycznej Natalii Zacharskiej III miejscem.

Uroczystemu rozdaniu nagród towarzyszył program artystyczny w wykonaniu uczniów ZSTiO w niezwykle ciekawej scenografii oraz piknik.

Aleksandra Lis (1A)