Kwesta 2017 (11.2017)

Kwesta 2017 (11.2017)

W dniach 1 i 2 listopada br. kwestowaliśmy na rzecz ratowania i odnowy nagrobków na cmentarzu katedralnym i komunalnym w Sandomierzu. Tegoroczna zbiórka pieniędzy mimo niesprzyjającej aury przyniosła kilkanaście tysięcy złotych.

Kwestujący uczniowie

Magdalena Brzozowska, Emilia Iwanicka, Zofia Barańska, Dominik Tarka, Anna Modras, Wiktoria Piotrowska, Wioletta Kolatorowicz, Weronika Furtak, Agnieszka Trznadel, Agata Marzec, Anna Kiliańska, Jakub Garnuszek, Michalina Polit, Agnieszka Bokwa, Karolina Gawrońska, Leonardo Romanelli, Paola Łyczak, Katarzyna Nowak z klasy 2F; Jakub Szostek, Miłosz Juda, Jakub Kogut, Daria Wojciechowska, Weronika Gerszta z klasy 1F; Kacper Golonka z klasy 1C; Aleksandra Rewera, Paweł Sroczyński z klasy 1A; Aleksandra Woś, Alicja Kędziora, Karol Mirkowski z klasy 2E; Julia Haliniarz, Diana Kula, Sandra Celińska, Mikołaj Malinowski, Bartłomiej Koryciński z klasy 1B; Weronika Makuła, Julia Zgardzińska, Maciej Zych, Aleksandra Żurek z klasy 2D; Katarzyna Bryła, Weronika Kaczmarczyk z klasy 2B; Weronika Rawska, Aleksandra Krasoń, Michał Wrona, Kacper Miłek, Kamil Chara, Michał Andrzejewski z klasy 3A; Monika Kołacz, Karolina Nizielska, Wiktoria Chmiel, Aleksandra Krysa, Marcin Krakowiak z klasy 3F.

Kwestujący nauczyciele

Agnieszka Białousz, Katarzyna Kapała-Głąb, Anetta Duszyńska-Baska, Joanna Pieronkiewicz-Szpernal, Krystyna Chmielowiec, Lucyna Polit, Waldemar Białousz.

W imieniu Społecznego Komitetu Odnowy Cmentarza Katedralnego składamy serdeczne podziękowania.

Waldemar Białousz – koordynator akcji