"Labirynty wiedzy" w Wydziale Zamiejscowym UJK w Sandomierzu (01.2018)

"Labirynty wiedzy" w Wydziale Zamiejscowym UJK w Sandomierzu (01.2018)

W poniedziałek 22 stycznia akademicka klasa przyrodnicza wzięła udział w zajęciach zorganizowanych w ramach współpracy z UJK w Kielcach.

Pani dr Magdalena Stawarz oprowadziła nas po uczelni, przedstawiając kierunki jakie można na niej wybierać.

Mieliśmy również okazję uczestniczyć w warsztatach kosmetologicznych, na których studentki kierunku kosmetologii uczyły nas jak wykonać manicure hybrydowy. Pani doktor przedstawiła nam również całą gamę zabiegów np. pilling kawitacyjny, mikrodermoblazję, prądy darsonwala.

Duże zainteresowanie wzbudził również kierunek mechatroniki, o którym opowiadał nam dr Ireneusz Musiałek. Mieliśmy okazję obejrzeć drukarkę 3D, a nawet udało nam się wydrukować "mini klocki lego".

Samorząd klasy 1D