Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Szkoły (03.2018)

Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Szkoły (03.2018)

27 marca 2018 r. odbyła się w naszej sali sportowej kolejna edycja Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Szkoły. W turnieju udział wzięły drużyny: ULKS Chobrzany – poza turniejem, UKS Zaleszany oraz drużyny ILO CG dziewcząt i chłopców.

Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie:

1. Joanna Osowska
  2. Gabriela Przypkowska
  3. Gabriela Tańska
  4. Dominika Sidor
  5. Patrycja Kędziora
  6. Wioletta Kolatorowicz
  7. Diana Stopczyńska
  8. Julia Węgrzynowska
  9. Anna Mazur
  10. Aleksandra Sulik
  11. Lucyna Stąpór
  12. Aleksandra Ciszkiewicz

Drużyna chłopców wystąpiła w składzie:

1. Warzycki Kamil
  2. Kiełczewski Jan
  3. Kućma Kamil
  4. Jackowski Mateusz
  5. Sewera Konrad
  6. Pyć Michał
  7. Boboński Wojciech
  8. Figiel Konrad

Drużyny rozegrały pojedynki każdy z każdym. Po dobrej grze, po raz kolejny turniej wygrała nasza drużyna dziewcząt.

Dziewczęta przygotowują się aktualnie do Półfinału Wojewódzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych, który odbędzie się 6 kwietnia we Włoszczowej oraz do Finału Świętokrzyskiej Siatkówki CUP. W drodze do półfinałów Licealiady wygrały Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej. W drodze do finału  pucharu  świętokrzyskiej siatkówki CUP pokonały drużyny LKS Sparta Zagnańsk i AZS Politechnika Świętokrzyska.

Niedawno powstała drużyna chłopców rozpoczęła dopiero swoje treningi  i na jej sukcesy trzeba jeszcze trochę poczekać. Biorąc pod uwagę potencjał chłopaków i zaangażowanie doczekamy się również ich sukcesów.

Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali swoją obecnością i dopingiem na wtorkowym turnieju, oraz klubom MUKS 5 Sandomierz i ULKS Chobrzany za dobrą współpracę.

Opiekun drużyn: Mirosław Paweł Kukiełka