Warsztaty "Jak dbać o własną samoocenę?" (04.2018)

Warsztaty "Jak dbać o własną samoocenę?" (04.2018)

Warsztaty z samoocenyJak mówił amerykański lekarz, pisarz i autor książek o motywacji Maxwell Maltz "Niska samoocena jest jak jazda przez życie z zaciągniętym hamulcem ręcznym". Aby jechać przez życie z adekwatną prędkością potrzebujemy zdrowej samooceny, czyli stanu, w którym znamy siebie dobrze i czujemy się świetnie we własnej skórze wraz ze wszystkimi wadami i zaletami, które mamy.

Aby pomóc naszym uczniom taki stan osiągnąć, 18.04.2018 r. kolejny raz odbyły się w klasach drugich warsztaty "Jak dbać o własną samoocenę?" Zajęcia poprowadził psycholog Pan Michał Domka z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Sandomierzu – za co bardzo dziękujemy. W związku z tym, że warsztaty cieszą się dużym zainteresowaniem i są wysoko oceniane przez uczniów, za rok planujemy kolejne.

Pedagog szkolny, Anetta Duszyńska-Baska