Spotkanie z Poezją (11.2018)

Spotkanie z Poezją (11.2018)

7 listopada 2018 r. w Collegium Gostomianum odbyło się "Spotkanie z Poezją". Tym razem w wyjątkowej oprawie, związanej z obchodami 100. rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Dlatego też tematem przewodnim spotkania była poezja i pieśń patriotyczna. Wśród gości byli: mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej z Panem Pawłem Skrokiem, podopieczni Środowiskowej Świetlicy Samopomocy z Panem Marcinem Wąsikiem, Panie z Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jana Długosza w Sandomierzu – Pani Marta Chorab oraz Pani Barbara Chmielewska. W spotkaniu uczestniczyli także uczniowie i nauczyciele Collegium Gostomianum: Maja Harkot, Aleksandra Rewera, Klaudia Wójcik, Dominika Sidor, Małgorzata Kozioł, Julia Skrzypczak, Weronika Oszczudłowska, Wiktoria Oszczudłowska, Jakub Cupisz Jakub Gagat, Marta Korzynek, Agnieszka Kunys-Łukawska, Krystyna Chmielowiec.

Młodzież przedstawiła wiersze i pieśni o tematyce patriotycznej. Do śpiewu włączyli się także zaproszeni goście.

Kolejne spotkanie odbędzie się w grudniu w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Serdecznie zapraszamy.