Kwesta (11.2018)

Kwesta (11.2018)

Dzień Wszystkich Świętych. Jak co roku uczniowie ILO Collegium Gostomianum w Sandomierzu kwestowali na rzecz renowacji zabytkowych nagrobków. Tym razem prosiliśmy o wsparcie na cmentarzu przy kościele Św. Pawła. 31 uczniów naszej szkoły spisało się na medal. 1 listopada kwestowali: Maciej Zych, Maciej Skobel, Katarzyna Gajek, Aleksandra Czuj, Małgorzata Lis, Agata Marzec, Marcelina Chmielewska, Wiktor Małuszyński, Jakub Szostek, Mikołaj Malinowski, Julia Haliniarz, Daria Wojciechowska, Patryk Kwitek, Sandra Krzemińska, Emilia Wilińska, Natalia Cygan, Weronika Greszt, Aleksandra Dylewska, Natalia Przewłocka, Natalia Dragan, Julia Olszewska, Piotr Łażeński, Paola Łyczak, Dominik Tarka, Emilia Iwanicka, Katarzyna Nowak, Kinga Gajek, Weronika Ramus, Aleksandra Boleń, Magdalena Barszcz. Bardzo Wam dziękuję. Ale też ważne okazało się wsparcie wolontariuszy. Byli to: Marta Korzynek, Aneta Dobroch, Dariusz Socha, Sławomir Łatka, Mateusz Niezgoda, Agnieszka Białousz, Zbigniew Kuźmiński, Waldemar Białousz i Jaś Sroczyński. Dzięki naszym działaniom uzyskaliśmy rekord w zbiórce na cmentarzu św. Pawła. Dziękujemy za wyjątkową hojność sandomierzan. Tegoroczna kwesta przyniosła dochód 15,5 tysiąca złotych.

W. Białousz