Koncert "Collegium pomaga" (02.2019)

Koncert "Collegium pomaga" (02.2019)

O chorobie Julki Skurskiej dowiedzieliśmy się 13 grudnia 2018 r., czyli tuż przed świętami. Jak wiadomo – Boże Narodzenie to okres, w którym wszyscy się jednoczymy i z chęcią pomagamy. Wraz z Samorządem Uczniowskim, od razu zabraliśmy się za organizację kiermaszu ciast, który odbył się 19 grudnia. Hojność nauczycieli, pracowników szkoły oraz uczniów, przerosła nasze oczekiwania. Udało się zebrać 677,5 zł.

Kolejnym celem, który sobie wyznaczyliśmy, był koncert pod hasłem "Collegium pomaga". Dzięki uprzejmości Księdza Tomasza Lisa, który udostępnił nam Dom Katolicki oraz Sandomierskiemu Centrum Kultury, z pomocą artystów, Dyrekcji, Pani Profesor Agnieszki Kunys-Łukawskiej oraz Pani Marty Korzynek, udało się dopiąć to wydarzenie na ostatni guzik. Ta wspaniała inicjatywa jest kontynuacją corocznych koncertów organizowanych przez Panią Profesor Bożenę Myl-Ciszkiewicz. Dzięki życzliwości całej społeczności szkolnej oraz Pani Dominiki Adamskiej, która przekazała na kiermasz ręcznie wykonane pudełka podarunkowe, zebraliśmy 2186 zł. W połączeniu z dochodem z kiermaszu ciast, łączna kwota to 2863,5 zł.

Osoby zaangażowane w organizację Koncertu to:

1. Magdalena Mazur 1B
  19. Anna Zwierzyk 3F
  20. Jakub Garnuszek 3F
  21. Michalina Polit 3F

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w przedsięwzięciu, wsparcie finansowe oraz okazane serce.

Paweł Sroczyński

Zdjęcia (fot. M. Korzynek) »»»