Sukces piłki siatkowej dziewcząt (04.2019)

Sukces piłki siatkowej dziewcząt (04.2019)

Drużyna piłki siatkowej dziewcząt, podczas Licealiady 2019, po raz 3-ci wywalczyła wicemistrzostwo Województwa Świętokrzyskiego!

15 kwietnia 2019 roku, w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim, nasza drużyna piłki siatkowej dziewcząt, zdobyła ponownie srebrny medal podczas Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Dziewcząt. Udało się powtórzyć sukces sprzed roku oraz sprzed 2 lat.

W zawodach uczestniczyło sześć zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Zwycięzcy grup zagrali o pierwsze miejsce, zespoły z drugich miejsc w tabeli o trzecią lokatę, a z trzecich lokat o piąte miejsce.

Grupa I

4. II LO Ostrowiec
  5. ZSP nr 1 Kielce
  6. I LO Końskie

Skład naszej drużyny: Aleksandra Ciszkiewicz, Wioletta Kolatorowicz, Joanna Osowska, Gabriela Przypkowska, Diana Stopczyńska, Julia Węgrzynowska, Jakus Kornelia, Kędziora Patrycja, Rusak Kamila, Tańska Gabriela.

Opiekun: Mirosław Paweł Kukiełka.