Akcja "Przytulaki polecają się do adopcji!" (05.2019)

Akcja "Przytulaki polecają się do adopcji!" (05.2019)

12 maja 2019 r. na Bulwarze im. Marszałka Piłsudskiego w Sandomierzu grupa "Przybij łapę" zorganizowała akcję adopcyjno-charytatywną "Przytulaki polecają się do adopcji!".

Zespół powstał w ramach projektu realizowanego na lekcjach Ekonomii w praktyce i działa przy sandomierskim Przytulisku na Wiśniowej. W jej skład wchodzą uczniowie klasy 2A: Karolina Biskup, Maja Harkot, Justyna Kusal, Agnieszka Talaga, Kacper Kwitek, Piotr Nowak, Marcin Saja, Kacper Szklennik i Filip Kania.

Wydarzenie miało na celu promowanie adopcji zwierząt oraz wsparcie schroniska. W ramach akcji na scenie zaśpiewały uczennice Collegium Gostomianum: Julia Maszczak i Oliwia Łukawska oraz uczennica Zespołu Placówek Oświatowych w Ruszczy – Martyna Biskup.

Akcja została zorganizowana przy wsparciu Sandomierskiego Centrum Kultury, Burmistrza Miasta Sandomierz – Marcina Marca, Urzędu Miejskiego w Sandomierzu oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Dziękujemy wszystkim za pomoc!