Projekt "Znajdź pomysł na siebie" (12.2019)

Projekt "Znajdź pomysł na siebie" (12.2019)

12 grudnia 2019 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie profilaktyczno-motywujące w ramach projektu "Znajdź pomysł na siebie". W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas I i II.

Celem projektu było przekonanie młodego człowieka, że może odnaleźć w swoim życiu prawdziwe szczęście, budować trwałe, zdrowe i silne relacje oraz świadomie i aktywnie przeżyć życie, realizując swoje pasje, wykorzystując talenty i spełniając marzenia w sposób wolny od przemocy i przestępczości.

W ramach spotkania odbył się m.in. pokaz beat-boxu – w wykonaniu jednego z najlepszych polskich specjalistów w tej dziedzinie – prykONE, a także występy członków zespołu Full Power Spirit.

Równolegle z zajęciami dla młodzieży odbyło się szkolenie dedykowane dla nauczycieli.

Relacja ze spotkania »»»