Dzień Babci i Dziadka w Domu Pomocy Społecznej (01.2020)

Dzień Babci i Dziadka w Domu Pomocy Społecznej (01.2020)

23 stycznia 2020 r. uczniowie Collegium Gostomianum uczestniczyli w spotkaniu z seniorami w Domu Pomocy Społecznej. W ramach cyklicznych "Spotkań z Poezją" świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Młodzież czytała poezję, śpiewała popularne przeboje, nie zabrakło również kolęd i pastorałek. Pyszny tort i zwiastujące wiosnę tulipany były miłym zakończeniem Święta. Kwiaty oraz ciasto podarowała pensjonariuszom Pani Anna Świerkula.

W spotkaniu wzięli udział: Maria Kandefer, Jan Zioło, Igor Janiszewski, Kinga Gajek, Michał Sowiński, Aleksandra Cupisz, Martyna Bartos, Dominika Galek, Szymon Stachurski, Maja Mazgaj, Marta Kołacz.

Udział w spotkaniu wzięły Panie Barbara Chmielewska i Marta Chorab z Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz podopieczni Środowiskowego Domu Pomocy pod opieką Pana Marcina Wąsika.

Opieka: Agnieszka Kunys-Łukawska, Bożena Myl-Ciszkiewicz, Marta Korzynek.

Bardzo dziękujemy Pani Izabeli Wójcik z Domu Pomocy Społecznej za gościnę oraz koordynację wspólnie realizowanego projektu "Zawsze Pełni Życia", zwieńczeniem którego było przygotowanie świątecznego teledysku »»».