Zawieszenie zajęć szkolnych (03.2020)

Zawieszenie zajęć szkolnych (03.2020)

Szanowni Państwo,

Decyzją Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej, w związku z zagrożeniem epidemiologicznym koronawirusem, zostają zawieszone zajęcia dydaktyczne począwszy od jutra tj. od 12 marca 2020 roku. natomiast od poniedziałku 16 marca 2020 roku do 25 marca 2020 roku szkoły będą zamknięte i nie będą przyjmować uczniów.

Jutro i w piątek nauczyciele będą w szkole i będą sprawować opiekę nad uczniami, którzy zgłoszą się do szkoły, ale nie będą prowadzić zajęć dydaktycznych. Zajęcia opiekuńcze dotyczą tych uczniów, którym rodzice nie będą w stanie zapewnić opieki przez te dwa dni.

Apel do uczniów, aby ten okres najbliższych dwóch tygodni potraktować jako kwarantannę polegającą na ograniczeniu bezpośrednich kontaktów zewnętrznych i pozostaniu w miarę możliwości w domu.

Kolejne informacje dla Uczniów i Rodziców będą przekazywane za pośrednictwem dziennika elektronicznego.