Rekrutacja – Poznaj naszą szkołę (05.2020)

Rekrutacja – Poznaj naszą szkołę (05.2020)

Do nauki w Collegium Gostomianum zaprasza Dyrektor Szkoły Krzysztof Zieliński oraz potomek Fundatora Dieter von Gostomski.

Poznaj naszą Szkołę

Zacznijmy od tego "Co o Collegium Gostomianum wiedzieć powinieneś...".

Dalej proponujemy wirtualne zwiedzanie szkoły oraz wirtualny spacer wokół szkoły, mamy też panoramiczne zdjęcia VR (zdjęcia panoramiczne, które można przeglądać w przeglądarce przy użyciu myszy po kliknięciu ikony na środku zdjęcia. Można też pobrać zdjęcia i użyć okularów VR :-))!

Nauka...

Zobacz jak wygląda edukacja biologiczna w Collegium Gostomianum oraz na czym polega specyfika klasy o profilu biologiczno-chemicznym, posłuchaj co chcą Ci powiedzieć o tym profilu uczniowie.

Zapraszamy Cię do udziału w zdalnej lekcji fizyki.

Matematyka nauczana zdalnie w klasie dwujęzycznej jest szczególnie ciekawa, a o ciągach monotonicznych dowiecie się więcej na lekcjach w szkole. Jeśli chcesz wiedzieć co to jest średnia arytmetyczna, mediana i moda zapraszamy na kolejną zdalną lekcję. A tu dowiesz się, jak obliczyć wariancję i odchylenie standardowe.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak wyglądają lekcje w klasie dwujęzycznej o profilu ścisłym zapraszamy na film.

Bardzo ważną rolę pełni edukacja językowa w naszej Szkole. Pierwszym językiem obcym jest język angielski nauczany na poziomie podstawowym, rozszerzonym i dwujęzycznym. Drugim może być język niemiecki, francuski, hiszpański lub włoski.

Na zajęciach języka hiszpańskiego uczniowie tworzą ciekawe prezentacje. Podobnie na języku francuskim.

I sztuka

W Collegium można rozwijać swoje talenty nie tylko naukowe, ale również artystyczne. Uczniowie chętnie uczestniczą w rozmaitych formach działalności twórczej, co bardzo dobrze wspominają będąc już absolwentami CG. Są to między innymi:

Prężnie działa również Grupa Pierwszej Pomocy “Sample”.

Zapraszamy! Dołącz do nas i twórz wspólną historię Collegium Gostomianum.