Sukces ekologiczny (10.2021)

Sukces ekologiczny (10.2021)

W dniu 11.10.2021 r. w Tarnobrzegu odbyła się VII edycja "Quizu Młodego Ekologa" organizowanego przez Ligę Ochrony Przyrody. Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Karolina Fudala z klasy 2DP4, Mikołaj Chorab i Kamil Drzewiecki z klasy 3DP4. Pytania były różnorodne, dotyczyły głównie najbliższej okolicy były bardzo szczegółowe i stanowiły wyzwanie. Sama forma quizu była bardzo ciekawa. Zaznaczaliśmy odpowiedzi na tabletach, a ranking był uaktualniany na bieżąco. Rywalizacja trwała do ostatniej chwili, w punktacji liczyły się dziesiętne części sekund, przez co do samego końca nie mogliśmy być pewni wyniku, lecz pomimo tego cała drużyna zajęła 1 miejsce na podium. Wszyscy troje zajęliśmy również indywidualnie trzy pierwsze miejsca. Jesteśmy dumni, że godnie zaprezentowaliśmy naszą szkołę i osiągnęliśmy sukces zarówno grupowo jak i indywidualnie.

Karolina Fudala, Mikołaj Chorab, Kamil Drzewiecki